شرایط و ظوابط استفاده

1 - کلیه افرادی که از سایت الکتروکامپ استفاده میکنند که شامل ثبت نام ، خرید از سایت و همچنین استفاده از امکانات سایت می باشد بدین معناست که شرایط و مقررات سایت را پذیرفته اند .

2 - از آنجا که کلیه قوانین سایت بر پایه قوانین رایج جمهوری اسلامی ایران و قوانین حمایت از مصرف کننده می باشد لذا کلیه افرادی که از سایت استفاده میکنند نیز باید شرایط را بپذیرند .

3 - تمامی ارتباطات ما با شما از طریق این سایت می باشد و به همین دلیل در تمامی مراحل سفارش نیز ار همین طریق پاسخگوی شما هستیم و همچنین سایت الکتروکامپ فقط از طریق ایمیل سایت و شماره های داخل سایت با شما تماس میگیرد و به هیچ وجه از طرق دیگر با شما در ارتباط نخواهد بود .

4 - امکان ثبت سفارش در تمامی ساعات روز و همچنین تمام ایام هفته امکان پذیر می باشد . الکتروکامپ تمام تلاش خود را جهت تسریع در امر ارسال سفارشات میکند اما در مواقعی که قیمت ها در بازار نوسانی باشد ممکن است بعضی از سفارشات با مشورت مشتری لغو شود و مبلغ سریعا به حساب مشتری واریز خواهد شد . پس حتی الامکان سعی کنید قبل از سفارش با واحد فروش تماس بگیرید . پس قابل ذکر است حق لغو بعضی از سفارشات به هر دلیلی مانند عدم موجودی کالا یا هر دلیل دیگری برای الکتروکامپ محفوظ می باشد .

5 - محتوای سایت الکتروکامپ صرفا جهت سهولت در امر انتخاب محصول می باشد و مطمئنا مطالب از منابع معتبر یا شرکت سازنده استخراج شده اما با توجه به درج مطالب بصورت دستی این اطمینان را نمیدهیم که هیچگونه خطایی در مطالب و مشخصات نباشد اما در صورتی که کالای ارسال شده با مطالب سایت همخوانی نداشت الکتروکامپ استرداد سفارش را قبل از اینکه حتی بسته بندی باز شود و استفاده شود را میپذیرد .

6 - کلیه قوانین و شرایط سایت در شرایط عادی قابل اجراست و در صورت بروز هر کدام از موارد قوه قهریه الکتروکامپ هیچگونه مسئولیتی ندارد.

7-کلیه سفارشات مشتریان در تبریز به وسیله پیک موتوری،و درشهرستان به وسیله باربری تیپاکس ، چاپار و یا پست انجام می شود و کلیه هزینه های حمل و نقل با خریدار می باشد.